نشست متولیان مشاغل خانگی با مدیرعامل تعاونی ایثارگران روستاویرا برگزار شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۸ کد : ۲۷۶۲۰ آموزشی
نشست متولیان مشاغل خانگی با مدیرعامل تعاونی ایثارگران همیاران روستاویرا شهرستان دنا وابسته به مؤسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر در جهاددانشگاهی برگزار شد.
نشست متولیان مشاغل خانگی با مدیرعامل تعاونی ایثارگران روستاویرا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، نشست متولیان مشاغل خانگی با حمیده هدایت خواه، مدیرعامل تعاونی ایثارگران همیاران روستاویرا شهرستان دنا و سحر صفری، رئیس هیئت مدیره تعاونی روز گذشته، 14 بهمن ماه در جهاددانشگاهی برگزار شد.
در این نشست شناسایی تسهیل گران و پیشرانان حوزه مشاغل خانگی در جهت آموزش، مشاوره و توانمندسازی حوزه کسب و کار و مشاغل خانگی بررسی شد.
در این نشست مصوب شد کارگاه یک روزه آموزشی برای متقاضیان و فعالین حوزه دست بافته های داری در روستای میمند از توابع دهستان سادات محمودی و همچنین کارگاه آموزشی جهت توانمندسازی متقاضیان پرورش زنبورعسل، پرورش مرغ بومی و پرورش دام سبک در دهستان دشتروم و روستاهای تابعه برگزار شود.

گفتنی است، قرار است جهاددانشگاهی با همکاری تعاونی ایثارگران همیاران روستاویرا شهرستان دنا وابسته به مؤسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر آموزش و توانمندسازی، روش های نوین کسب و کار و اتصال به بازارهای فروش اینترنتی و نمایشگاهی را در طرح توسعه مشاغل خانگی انجام دهند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی تعاونی روستاویرا طرح توسعه مشاغل خانگی


( ۲ )

نظر شما :