حضور ذینفعان خوشه دستبافته‌های کهگیلویه و بویراحمد در هفدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۵ کد : ۲۷۹۷۹ آموزشی
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد از حضور ذینفعان خوشه دستبافته‌های این استان در هفدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس و صنایع وابسته خبر داد.
حضور ذینفعان خوشه دستبافته‌های کهگیلویه و بویراحمد در هفدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید هاشم موسوی جهان آباد، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، 22 بهمن ماه اظهار کرد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان فعال با تولیدات سایر استان ها، نیاز های بازار، تنوع در طرح و رنگ همچنین کیفیت مواد اولیه و …آشنا خواهند شد.
وی تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های حمایتی شرکت شهرک های صنعتی برگزاری تور صنعتی و بازدید ازواحدهای تولیدی نمایشگاهای داخلی و خارجی است که در همین راستا امروز با حضور 25 نفر از تولیدکنندگان دستبافته های استان از هفدهمین نمایشگاه فرش دستبافت فارس و صنایع وابسته بازدید به عمل آمد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از شرکت در این نمایشگاه علاوه بر نمایش توانمندی های حوزه دستبافته های استان، توسعه بازار محصولات بومی و جذب سرمایه‌گذار در راستای ساماندهی این رسته می باشد.
موسوی جهان آباد تصریح کرد: حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و برگزاری تورهای مختلف برای ذینفعان خوشه صنعتی دست بافته ها به توسعه و ایجاد محصولات جدید در این هنر صنعت منجر خواهد شد و بررسی ظرفیت‌های بازار، سلایق مشتریان، کانال‌های توزیع، بررسی حضور رقبا از جمله برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای توسعه خوشه فرش استان می باشد.

کلید واژه ها: خوشه دست بافته های استان شرکت شهرک های صنعتی سلایق مشتریان


نظر شما :