برگزاره دوره الگوسازی و دوخت عمومی(خیاطی) برای اولین بار در جهاددانشگاهی دهدشت

۲۹ تیر ۱۴۰۱ | ۰۸:۵۳ ۲

مسئول مرکز آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی دهدشت گفت: دوره الگوسازی و دوخت عمومی(خیاطی) برای اولین بار در این مرکز به زودی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، ایمان دانایی فر، مسئول مرکز آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی دهدشت امروز، 29 تیرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مرکز دهدشت با رشد سه برابری نسبت به سال های گذشته با برگزاری دوره های آموزشی در شهرهای دهدشت، لنده، چرام، لیکک، قلعه رئیسی و ممبی، درصدد برگزاری دوره الگوسازی و دوخت(خیاطی) در شهرهای قلعه رئیسی و لنده است.

وی استفاده از ظرفیت اساتید دانشگاه ها جهت تدریس دروه های آموزشی، برگزاری دوره های مهارت های زندگی، اشتغال و کارآفرینی برای مددجویان، پرداخت بخشی از مطالبات اساتید، برگزاری دوره ICDL در لنده و قلعه رئیسی، ایجاد آکادمی زبان های خارجه در لنده، قلعه رئیسی، چرام و دهدشت در آینده نزدیک، تجهیز کارگاه کامپیوتر، برگزاری دوره املاک و خودرو و برگزاری آزمون های ارزیابی و کاهش خطرات ریسک و HSE   برای سرپرستان کارگاه و پیمانکاران را از برنامه های اجرایی مرکز جهاددانشگاهی دهدشت بیان کرد.

این پژوهشگر جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این مرکز از ابتدای سالجاری تاکنون، دوره های کمک های اولیه و فوریت های پزشکی در قلعه رئیسی، دهدشت، چرام و لنده، دوره آموزشی تکنسین داروخانه، دوره ICDL، دوره املاک و خودرو را برگزار کرده و در حال نام نویسی کمک مربی مراکز پیش از دبستان، HSE، دستیار دندانپزشکی و دوره پرورش زنبور عسل و قارچ است.

دانایی فر در پایان یادآور شد: جهت همکاری با تمامی ادارات و اخذ قرارداد، آمادگی کامل داریم و از بنیاد علوی در شهرهای لنده و مناطق محروم درخواست خرید تجهیزات داریم و امیدواریم آموزش و پرورش جهت برگزاری دوره‌ها، مکان آموزشی در اختیار مرکز قرار دهد.