با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی؛

آزمون استخدامی ۳ دستگاه‌ اجرایی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۴ کد : ۲۰۵۵۹ آموزشی آخرین اخبار
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آزمون‌های استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی، سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی در یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
آزمون استخدامی ۳ دستگاه‌ اجرایی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی واحد کهگیلویه و بویراحمد، سید محمدقائم کاظمی بیدک، رئیس جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه آزمون استخدامی، اظهار کرد: آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی، سازمان ثبت‌ اسناد و املاک و صنایع شیر ایران ساعت ۹ صبح امروز ۲۰ تیرماه همزمان با سراسر کشور، توسط جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
وی با بیان اینکه آزمون استخدامی امروز در یک حوزه امتحانی یاسوج در سه دانشکده کشاورزی، منابع طبیعی و عدوم انسانی دانشگاه یاسوج برگزار شد، خاطرنشان کرد: این آزمون ۸۹۹ نفر شرکت کننده داشت که از این تعداد ۳۶۹ نفر را خانم ها و ۵۳۰ نفر نیز آقایان تشکیل بودند.
رئیس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آزمون مذکور با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد، تصریح کرد: در این آزمون اقلام بهداشتی شامل پد الکلی و ماسک برای داوطلبان و عوامل اجرایی فراهم شد.
وی ادامه داد: همچنین پیش از ورود داوطلبان به محل آزمون؛ تب‌سنجی از داوطلبان انجام شد.
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نتایج این آزمون، نیمه‌ی دوم مرداد از طریق سامانه‌ی hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.

text to speech icon

کلید واژه ها: آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی ثبت اسناد صنایع شیر


نظر شما :