جزئیات ثبت‌نام آزمون استخدام ۱۴۵ نفر در دادگستری کل کهکیلویه‌وبویراحمد

۱۹ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۵ کد : ۴۱۳۲۹ آموزشی تاپ خبر
رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آزمون استخدام ۱۴۵ برای قوه قضائیه در دادگستری کل این استان خبر داد.
جزئیات ثبت‌نام آزمون استخدام ۱۴۵ نفر در دادگستری کل کهکیلویه‌وبویراحمد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید داود موسویان گفت: اطلاعیه آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضائیه سال ۱۴۰۰ منتشر شده است.
وی اظهار کرد: بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه در سال ۱۴۰۰ می‌رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت جهاد دانشگاهی به نشانی: https://hrtc.ir/  به مدت ۱۰ روز از روز سه شنبه ۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ آغاز و در روز پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۰ پایان می‌پذیرد.
رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: قوه قضائیه در نظر دارد، تعداد ۹۶۰۰ نفر از افراد واجد شرایط را در دادگستری کل استان‌ها به‌ صورت پیمانی استخدام نماید.
موسویان عنوان کرد: بنابراین کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
وی بیان کرد: سهمیه استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۴۵ نفر شامل یک حسابدار، ۶ کاردان اقدامات تامینی و تربیتی، ۳۰ کاردان حراست، ۸ کاردان شبکه، ۸ ماشین نویس، ۷۰ متصدی امور دفتری، ۲ مددکار اجتماعی، ۱۱مسئول ابلاغ ‌و اجرا و ۹ مسئول خدمات مالی  است.

کلید واژه ها: برگزاری آزمون استخدامی دادگستری مرکز آزمون جهاددانشگاهی


( ۱ )

نظر شما :