آزمون استخدامی بنیاد مسکن در یاسوج برگزار شد

۱۹ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۸:۱۶ کد : ۴۲۲۳۳ تاپ خبر
رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آزمون تأمین نیروی انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی این استان برگزار شد.
آزمون استخدامی بنیاد مسکن در یاسوج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید داود موسویان در حاشیه برگزاری این آزمون، اظهار کرد: آزمون جذب و تأمین نیروی انسانی موردنیاز در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هم‌زمان با سراسر کشور در مرکز آموزش جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.
وی افزود: در این آزمون ۷۹۴ نفر داوطلب شرکت کردند که از این تعداد ۷۶۸ آقا ۲۶ نفر خانم بودند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این آزمون در راستای جذب و به‌کارگیری بیش از ۲۰۰ نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سطح کشور برگزار شده که در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۲ پذیرفته و استخدام می شوند.
موسویان بیان کرد: این آزمون با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در دانشگاه فنی و حرفه ای پسرانه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان این آزمون استخدامی می‌توانند نتایج آزمون خود را با مراجعه به وب‌سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مشاهده و دریافت کنند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: براساس اعلام بنیاد مسکن در دفترچه راهنمای این آزمون، متقاضیان واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی تخصصی، مصاحبه‌های تخصصی و عمومی و طی مراحل اداری، با انعقاد قرارداد خرید خدمت با مدت معین و بیمه و بازنشستگی تامین اجتماعی به کارگیری می‌شوند.
وی بیان کرد: دارندگان بالاترین امتیاز براساس نتایج آزمون کتبی و مدارک ارسالی، برای انجام مصاحبه‌های عمومی و تخصصی توسط بنیاد مسکن دعوت خواهند شد.

text to speech icon

کلید واژه ها: برگزاری آزمون استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهاد دانشگاهی استان


( ۱ )

نظر شما :