برگزاری آزمون استخدامی قوه قضاییه توسط جهاد دانشگاهی در یاسوج

۲۱ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۱ کد : ۴۲۲۶۶ تاپ خبر
آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، توسط جهاد دانشگاهی روز جمعه ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۰ در یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
برگزاری آزمون استخدامی قوه قضاییه توسط جهاد دانشگاهی در یاسوج

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید داود موسویان، رئیس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجموع داوطلبان این آزمون ۲۸۱۲نفر شامل ۱۰۹۱نفر خانم و ۱۷۲۱ نفر آقا بودند، که امروز ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۰ به رقابت پرداختند.
وی افزود: آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه برای استخدام ۹۶۰۰ نفر از افراد واجد شرایط در دادگستری استان های کشور برگزار شد که از این تعداد حدود ۱۴۰ نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد جذب خواهند شد.
وی اظهار کرد: آزمون استخدامی در چهار حوزه امتحانی خواهران و برادران در دانشکده فنی و حرفه ای پسران و دانشکده فنی و حرفه ای دختران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج و مدرسه فرهنگیان آرمیتا مصلی نژاد برگزار شد.
رییس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین اظهار کرد: با مجوز رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعلام بلامانع بودن برگزاری، این آزمون به‌صورت همزمان در سطح کشور برگزار شد.
وی ادامه داد: قبل از ورود به جلسه و حین برگزاری آزمون، استفاده از ماسک برای همه داوطلبان الزامی بود و همه داوطلبان با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک در سر جلسه حاضر شدند.
رئیس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این آزمون به‌صورت هم‌زمان در تمام مراکز استان‌ها برگزار شد.
موسویان بیان کرد: نتایج این آزمون از طریق سامانه‌ hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.
همچنین عیسی حسنی، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در ادامه گفت: این آزمون استخدامی بدون هیچ مشکل خاصی با تلاش جهاددانشگاهی برگزار شد.
وی افزود: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون استخدامی و خانواده هاشون اطمینان کامل داشته باشند که نظارت کامل و میدانی وجود دارد و آزمون در صحت و سلامت برگزار شده و کسانی که صلاحیت جذب شدن در دستگاه قضایی را دارند، پذیرفته خواهند شد.

text to speech icon

کلید واژه ها: آزمون استخدامی قوه قضاییه مرکز آزمون جهاددانشگاهی


( ۱ )

نظر شما :