اقدام قابل تحسین رئیس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد/ کارکنان آموزش تجلیل شدند

۰۸ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۰:۴۶ کد : ۴۲۵۹۱ آموزشی تاپ خبر
برای دومین بار در ۶ ماه اخیر، رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی قابل تحسین از کارکنان آموزش کوتاه مدت این نهاد به علت عملکرد مطلوب، تقدیر به عمل آورد.
اقدام قابل تحسین رئیس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد/ کارکنان آموزش تجلیل شدند

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، سیدداود موسویان، رئیس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد امروز، هشتم فروردین ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تلاش افراد این مجموعه در آموزش و تعلیم جوانان قابل تقدیر است.
وی با اشاره به اهمیت آموزش‌ها و کارگاه‌های آموزشی جهاددانشگاهی، بیان کرد: وجود مراکز آموزشی در شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت باعث جذب جوانان به این دوره‌ها شده است.
رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد افزایش مهارت و توانایی فراگیران برای ورود به بازار کار و ارتقای سطح کیفی ارائه خدمت به جامعه را از مهمترین رویکردهای جهاد دانشگاهی دانست و عنوان کرد: امیدواریم که بدنه جامعه و جوانان هرچه بیشتر به سمت کلاس‌ها و دوره‌های جهاددانشگاهی بیایند و از آموزش ها بهره ببرند.
گفتنی است، کارکنان آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی شهرهای یاسوج، دهدشت و گچساران به علت عملکرد رضایت بخش برای دومین بار در 6 ماه اخیر از سوی رئیس جهاددانشگاهی استان تجلیل شدند.

text to speech icon

کلید واژه ها: اقدام قابل تحسین رئیس حهاددانشگاهی عملکرد مطلوب کارکنان آموزش کوتاه مدت


( ۶ )

نظر شما :