«جهاددانشگاهی، زیست بوم نوآوری نخبگان ایران»

تشریح گزارش عملکرد بخش فرهنگی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد

۲۱ تیر ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۸ کد : ۴۵۸۹۹ فرهنگی تاپ خبر
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گزارش عملکرد بخش فرهنگی را به مناسبت ۱۶ مردادماه، سالروز تاسیس جهاددانشگاهی تشریح کرد.
تشریح گزارش عملکرد بخش فرهنگی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، هوشنگ جهانبین، سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گزارش عملکرد بخش فرهنگی را به مناسبت 16 مردادماه، سالروز تاسیس جهاددانشگاهی با شعار جهاددانشگاهی، زیست بوم نوآوری نخبگان ایران تشریح کرد.
وی دوره دانشجو معلم قرآن کریم با محوریت تعلیم و تربیت مربیان قرآنی و دانشجو، یاردهمین دوره مناظره دانشجویان، هجدهمین دوره مرز پرگهر، نقد کتاب، طرح فردای انقلاب اسلامی و دوره خبرنگار معارفی که دوره مربوط به ایکنا است، را از برنامه های اجرایی بخش فرهنگی تا پایان سال اعلام کرد.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد دوره خبرنگاری دانشجویان با محوریت ایسنا که شرکت برای عموم دراین دوره آزاد است، برنامه هفتگی کوهنوردی همراه با زیارت عاشورا و صرف صبحانه و طرح بررسی دیدگاه‌های مردم ایران در باره آب و برق در سطح استان در مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران را از دیگر این ویژه برنامه ها تا پایان سالجاری عنوان کرد.
جهانبین در پایان یادآور شد: دانشجویان بخش بزرگی از جامعه انسانی را تشکیل می دهند که مشارکت آنان در برنامه های فرهنگی از کلید واژه های مهم پیشرفت و توسعه کشور است.

کلید واژه ها: سالروز تاسیس جهاددانشگاهی دوره خبرنگار معارفی


نظر شما :